Виклик лікаря
067-743-86-40

УВАГА,АКЦІЯ!!!

24274744

У зв’язку з холодною порою року дуже багато захворювань та запальних процесів загострюються. Тому в мережі наших клінік проводиться акція на діагностичні дослідження для Ваших улюбленців. А саме : проводиться безкоштовний загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі для котів та собак. Забір крові проводиться у будні дні з 09:00 до 10:00. Для аналізу сечі необхідно зібрати сечу у стерильну баночку (що продається в звичайній аптеці) і принести до нас у будні дні з 09:00 до 10:00.

Акція триває з 13.11.2017 по 27.11.2017.

Пильнуйте Ваших улюбленців.

Також в мережі наших клінік зараз проводиться акція на корм Opti Meal, Вас очікують приємні знижки.

 

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

БРАВЕКТО – ліки, чи отрута???

БРАВЕКТО

БРАВЕКТО – ліки, чи отрута???
Останніми роками, у зв’язку з розповсюдженням трансмісивних захворювань, дуже гостро постало питання з захистом собак від ектопаразитів. На ринку ветеринарних препаратів є великий вибір інсекто-акарицидних засобів, кожен з них по-своєму ефективний, проте більшість працює добре, при умові його правильного зберігання та застосування. Також слід остерігатися підробок. Будь-яка молекула діючої речовини для знищення паразита дієва, в протилежному випадку її не зареєстрували б, та не допустили для використання. Питання чи потрапить ця молекула діючої речовини в паразита та чи безпечна вона для Вашого чотирилапого друга? Давайте по порядку.

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Використання контрацептивних препаратів для кішок, їх наслідки

29448668090_5d7b85f0b6_h

          Статева зрілість у кішок настає до 12-місячного віку. У цей період власники зустрічаються з такою проблемою як характерна поведінка під час охоти. 
Більшість власників,з метою уникнення небажаної вагітності чи припиненням надокучливого м’явкання, використовують контрацептиви (таблетки, краплі, уколи тощо).

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Хочете перевезти свого улюбленця за-кордон? Ось Вам кілька порад.

тварину в європу

НОВІ РЕГЛАМЕНТИ, ЯКІ РЕГУЛЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН ДО ЄВРОСОЮЗУ

 Кожного року  в Україні все більша охочих їхати за кордон на роботу та відпочинок в компанії домашніх улюбленців. Дехто просто немає на кого залишити друга, а хтось просто не може з ним розлучитись. Якщо подорожування з твариною в межах країни цілком реальне, то вивести улюбленця за кордон значно важче.  

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

ОБЕРЕЖНО – КЛІЩІ!!!

паразити

          Не за горами потепління і час вже серйозно задуматися, а чи підготували ми своїх чотирилапих вихованців до весняно-літнього періоду? У зв’язку з цим хочеться акцентувати увагу на одному з дуже поширених і страшних захворювань – піроплазмоз собак. 

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Сечокам’яна хвороба у котів

cat-mkb (1)

        Сечокам’яна хвороба у котів на даний момент є найпоширенішим захворюванням. Практично кожен кошатник знайомий із симптомами цієї хвороби. В захворюванні такого роду, крім його безпосереднього перебігу та наслідків, є ще одна особливість – воно непомітне на початкових етапах розвитку. А якщо симптоми вже проявилися, вилікувати все набагато складніше …

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Сучасні підходи до діагностики лептоспірозу у собак

lept

Лептоспірозу піддаються всі породи . Лептоспіроз у собак вважається однією з найпоширеніших хвороб .

У статті оглядово висвітлено епізоотичні дані щодо лептоспірозу собак, діагностичні ознаки захворювання, охарактеризовано основні методи його лабораторної діагностики, їх аналітичні властивості на сучасному рівні.

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Чи потрібно одягати собаку на вигул

jack russell terrier holding leach

На вулиці, погодьтеся, одягнена собака вже давно не викликає ні у кого ніякого подиву . На сьогоднішній день це цілком нормально. Але, тим не менш, є люди, і їх не мало, які вважають це дурним і непотрібним марнотратством грошей.

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Респіраторні захворювання КОТІВ

kotenok_pod_odeyalom_vysokogo_razresheniya_1920x1200

Респіраторні захворювання кішок викликаються багатьма мікроорганізмами, але два з них в рівній мірі відповідальні за 90 % всіх респіраторних інфекцій та за комплекс симптомів, який зазвичай називають котячим грипом.

Котячий герпес – вірус схожий на вірус,  що викликає у людини відкриті ураження шкіри. Спричинена хвороба носить назву котячий вірусний ринотрахеит, і вона дуже заразна.

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

ЛЕТІЛА – НЕ ЗАЛЕТІЛА АБО ПСЕВДОВАГІТНІСТЬ!

псевдо вагітність

Закінчилась тічка, і наша собака стає спокійнішою, збільшується її апетит, молочні залози набрякають і з’являється молозиво. Можливі дві реакції. “Невже не встежили на прогулянці і улюблена дівчинка завагітніла?!?” Або, якщо цуценят потребують: “Богу дякувати, пов’язалася!” …Та малечі наприкінці терміну вагітності немає…

Собачий організм не турбують наші переживання. Інколи у сук виникає помилкова вагітність (“ложная беременность”, псевдовагітність, лакторея) стан, при якому незапліднена сука поводиться так, ніби насправді чекає цуценят. Псевдовагітність з’являється у тварини після статевого циклу, незалежно відбувся статевий акт чи ні. Найчастіше вона буває у собак, рідко – у кішок і кролиць. Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

Відрізане назад не пришиєш!

стерилізація

Коли йдеться про здоров’я вашого улюбленця погодьтеся, довіряти можна лише фахівцю. Тому радимо, після появи у вас вдома “малечі”, як можна швидше обзавестися телефонами та адресами найближчих до вас ветеринарних клінік.

Рано чи пізно перед кожним власником кішки ставиться питання про потомство або як його позбутися. Господар у якого є тварина повинен бути готовим до появи статевої зрілості (тічки) у кішки, щоб застосувати правильні дії при її виникненні.

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено

ЩОБ НЕ ХВОРІТИ – ВАКЦИНАЦІЯ?

Вакцинацыя

    Ми часто порівнюємо тварин і дітей: про тих і про інших потрібно турбуватись, любити , годувати , але іноді ми забуваємо, що тваринам, так само як і маленьким дітям потрібно вчасно ставити щеплення. Вакцинація собак, кішок та інших тварин допоможе вашому улюбленцю виробити імунітет та уникнути важкі інфекційні захворювання.

   Кому потрібні щеплення ?

Детльніше

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено