Виклик лікаря
067-743-86-40

Відгуки

Натисніть тут, щоб залишити відгук.


Залишити відгук
* Обов'язкові поля

Велике дякую за допомогу лікарю, який працює сьогодні 30.12.2017. Маніпуляції коту про

2017-12-30 від Наталія гойсак

Велике дякую за допомогу лікарю, який працює сьогодні 30.12.2017. Маніпуляції коту проведені вміло лікування призначене надіюсь на швидке одужання вибачте, що не запитала вашого імені)


Хочемо сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ лікарю пані Олі, що працює у ветклініці на Хоткеви

2017-05-05 від Юрій

Хочемо сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ лікарю пані Олі, що працює у ветклініці на Хоткевича. Вона врятувала нашого 2-х місячного котика, якому в іншій клініці поставили діагноз чумка і казали,що тварину треба приспати,бо в неї нема шансів. Але пані Оля наполягла на тому, що кошеня можна врятувати і відмовила нас від того, що тваринку треба усипити! Звісно, що процес лікування був довгим і важким,але ось вже пройшло декілька місяців і з нами все гаразд!!Ми одужали, прогнали глисти, зробили щеплення і все чудово!!Коли наш Маркіз підросте плануємо його ще принести на кастрацію. Пані Оля, дуже дякуємо, що Ви турбуєтесь і піклуєтесь про нашого котика, як про власного. Ви наполягли на тому,що не будете присипляти тварину,яка має шанси вижити і врятували життя!Ще раз ДЯКУЄМО Вам!!!Ви чудовий лікар!Побільше б таких лікарів ще й у людській медицині.


Це найкраща клінка! Величезна подяка лікарю Ані, дійсно, спеціаліст від Бога. Сьог

2016-06-10 від Оля

Це найкраща клінка! Величезна подяка лікарю Ані, дійсно, спеціаліст від Бога. Сьогодні рятували мою Кицьку. Такого ставлення, любові до тварин, професіоналізму, уважності, і сервісу у Львові нігде немає. Колеги,всім хто сумнівається, ТАМ ДІЙСНО ЛІКУЮТЬ:), і на першому місці Ви і Ваша турбота. Аня з клініки, що на Сихові, вул. Гната Хоткевича- ВИ НАЙКРАЩИЙ ЛІКАР.Дякую Вам, за те що Ви є. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ !


Чудова клініка і привітний персонал!!! Завдяки відмінній і професійній роботі вет

2015-11-04 від Аніта

Чудова клініка і привітний персонал!!! Завдяки відмінній і професійній роботі ветлікаря Ірини Іванівни ,мії вірний друг, член моєї родини ВИЖИЛА....СЛОВАМИ НЕ ПЕРЕДАТИ наскіли ми з моєю собачкою Еллі вдячні за порятунок. Коли уже майже не було надії на те що моє маленьке 2 місячне щенятко вижеве ,наш лікар не здавалася ,вірила в Нас і боролася з нами до кінця!Чудовий професіонал:))))))Спасибі велике!!!!!


Щиро вдячна лікарю-ветеринару Ользі Василівні, що приймає в ветер. клініці по вул.

2015-10-16 від Алла Пушкар

Щиро вдячна лікарю-ветеринару Ользі Василівні, що приймає в ветер. клініці по вул. Тургенєва, 51А(Героїв УПА). Професіоналізм, людяність. Завдяки оперативності, досвіду не один раз надавала допомогу нашій улюбленій кішці Мусьці, який вже понад 19,5 років.Від щирого серця бажаємо Ользі Василівні здоровья,успіхів,натхнення.Рекомендуємо дану клініку та лікаря Ольгу Василівну.


Щиро вдячні пану Івану та Андрію за моральну підтримку, професіоналізм та людяніс

2015-08-29 від Юлія Адамчук

Щиро вдячні пану Івану та Андрію за моральну підтримку, професіоналізм та людяність. Завдяки оперативності та досвіду наш улюбленець отримав потрібну допомогу.


Чудова клініка, вигідне розташування, відмінний сервіс. Окрема подяка Герус Ірині

2015-08-20 від Олена

Чудова клініка, вигідне розташування, відмінний сервіс. Окрема подяка Герус Ірині!!! Собака вже за тиждень лікування почувалася відмінно.


Тішуся що у Львоі є така клініка з такими майстрами своєї справи! Оперативно та пр

2015-07-09 від Гена

Тішуся що у Львоі є така клініка з такими майстрами своєї справи! Оперативно та професійно відреагували. Надали якісне лікування та консультацію. Рекомедую всім дану клініку та лікаря Ірину Ростиславівну!!!


Величезна подяка лікарю Ірині Ростиславівні Герус за успішне лікавання нашого ул

2015-07-06 від Катя

Величезна подяка лікарю Ірині Ростиславівні Герус за успішне лікавання нашого улюбленця. Знайшла підхід до собаки, приділила достатньо часу, все докладно розповіла, показала, заспокоїла. Одразу видно що впершу чергу прцює за результат у лікуванні!!! Ми здорові. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ цю клініку, а особливо лікаря ІРИНУ ГЕРУС!


Очень хочется поблагодарить за прекрасный сервис клинику и, особенно, доктора Ива

2015-04-04 від Алена

Очень хочется поблагодарить за прекрасный сервис клинику и, особенно, доктора Ивана Михайловича. Всегда очень внимательный к нашим 2м кошкам. Четкие рекомендации и назначения. Одна из кошек очень агрессивная, но даже она спокойно сидит во время осмотра на руках Ивана Михайловича. Кастрация, больные ушки, рвота шерстью, полезное питание, красивая шерстка и много других вопросов мы решили быстро, приятно и легко! И кошки здоровы, и я спокойна)


ВЕТСЕРВІС , USA 4.8 5.0 14 14 Велике дякую за допомогу лікарю, який працює сьогодні 30.12.2017. Маніпуляції коту проведені вміло лік
Page:
12