Виклик лікаря
067-743-86-40

Чи потрібно одягати собаку на вигул

jack russell terrier holding leach

На вулиці, погодьтеся, одягнена собака вже давно не викликає ні у кого ніякого подиву . На сьогоднішній день це цілком нормально. Але, тим не менш, є люди, і їх не мало, які вважають це дурним і непотрібним марнотратством грошей.

Ми ж вважаємо, що не варто ставитися до одягненої собачці і її хазяїна так категорично. Мініатюрні собаки практично ніяк не захищені від холоду, вітру, морозу і опадів . Та кількість шерсті та підшерстя таким малюкам зовсім недостатньо, щоб відчувати себе комфортно на вулиці. Згадайте тонесенькі лапки той-тер’єрів і чихуахуа. Згадайте лису китайську хохлату собачку . Жоден люблячий господар не випустить свого вихованця відверто замерзати на вулиці.

Ми, такі великі, а як виходити на вулицю, кутаємся в три ковдри. А що вже тоді говорити про таких малюків. І нагадаємо ще, що були випадки, коли маленькі собачки просто вмирали від переохолодження. Таких собак ну просто необхідно одягати при виході на вулицю. Інший варіант, якщо одягають собаку, це коли не хочуть бруднити шерсть тварин. І це не завжди і не обов’язково повинні бути «кишенькові» собачки. Погодьтеся , ні одному власнику собак білого кольору не захочеться щодня купати вихованця. Тим більше, що цього не можна робити часто. А з настанням холодів і дощів собаку, коли приходять додому, просто не впізнати. Взимку сніг налипає на шерсть собаки великими ковтунами і собака швидше схожа на 4-хлапого сніговика, ніж на собаку. Одягають собак також перед виставкою, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд собаки, над яким так довго працювали грумери. І це все не таке вже й дурне заняття – одягати собаку, а навпаки – прояв турботи і любові до свого вихованця .

Posted in Без категорії | Коментування вимкнено