щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00

Чому ваш кіт мітить територію???

Чому ваш  кіт мітить територію???

Власники домашніх тварин дуже часто звертаються до нас із цим питанням.  Ви, напевно, чули ці історії про те, як кіт  мочиться на ліжко, взуття, на килим.

Напевно комусь може здатися, що кіт всюди мітить просто через свою невихованість.  Однак мітки залишаються тваринами найчастіше по зовсім іншим причинам:

1) Бажання розмножуватися – В цьому випадку кіт мітить територію для залучення уваги самок.  Якщо кіт не кастрований, то з цими мітками потрібно боротися “підручними засобами”.  Наприклад, натирати місця оцтом, лимоном, нашатирем, білизною, марганцівкою, йодом – але діяти вони будуть тільки в разі, якщо запах буде різким.

2) Захист своєї території – Кіт може мітити через нову перестановку в будинку, через нового вихованця, появу дитини і через будь-яку іншу причину.  Котику хочеться помітити все-все-все на світі, щоб показати хто найголовніший в цьому будинку.

3) Стрес  – Буває, що кіт мітить територію через стрес, причому немає особливої ​​різниці, кастрований вихованець або ж ні.  Що може викликати у тварини стрес?  Та багато чого, наприклад, переїзд, зміна власника,  хронічні хвороби, сильний переляк, відвідування кабінету ветлікаря.

Що робити???

Кастрація у ранньому віці

Обробка міток спиртом або оцтом з додаванням ефірних олій цитрусових

Чи буде кіт мітити територію після кастрації??

Ні!

Однак іноді після кастрації гормональний фон нормалізується повільно, і кіт може деякий час робити свою улюблену справу.

Отримайте персональну знижку на будь яку послугу