щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00

Основні аспекти правильного харчування тварин. Навіщо призначають дієтичні корми?

Основні аспекти правильного харчування тварин. Навіщо призначають дієтичні корми?

Багато власників домашніх тварин задаються простим питанням, коли та для чого ветеринарний лікар прописує дієтичний корм? Давайте розберемося з важливістю дієтичного харчування для наших улюбленців.

Що може призвести до призначення спеціалізованого корму для тварин?

Власне неправильне харчування. Наші домашні улюбленці відрізняються від нас деякими аспектами в харчуванні, наприклад: якщо ми можемо спокійно споживати молочні і жирні продукти, то для наших домашніх тварин – це є неправильне харчування, адже непереносимість лактози в тварин призводить до розладів травлення, може запросто зірвати роботу підшлункової залози і викликати серйозні порушення функції печінки. А скільки є суперечок навколо риби. Хоч вона має велику кількість корисних речовин, але також здатна накопичувати і шкідливі. Тому, головне, що потрібно пам’ятати – риба повинна бути термічно оброблена (профілактика гельмінтів) і позбавлена ​​великих кісток. При цьому давати її можна не частіше 1-2 разів на тиждень і тільки здоровим тваринам без ознак сечокам’яної хвороби.

І це тільки одні із найпопулярніших продуктів. Ось ще декілька прикладів:

  • якщо давати м’ясо, то тільки термічно оброблене (профілактика гельмінтозів) і не свинину (занадто жирна),
  • солодощі не можна взагалі. Ваші улюблені можуть спокійно прожити і без нього, адже високий вміст вуглеводів порушує роботу підшлункової залози.
  • навіть, якщо ваша тварина харчується кормом, слід перевірити його, адже популярні корми, які є в кожному продуктовому магазині можуть бути неповноцінними за складом і нашкодити вашому улюбленцю.

Головне запам’ятати, що неправильне харчування, призводить до погіршення стану здоров’я тварини.

Тому краще годувати своїх чотирилапих друзів тільки кормами, в яких є все, що їм потрібно. Такі даванки збережуть здоров’я тварини і дозволять йому жити повноцінним життям.

А тепер розберемо необхідність дієтичних кормів при різних захворюваннях. В першу чергу в спеціалізованих кормах міститься багато поживних речовин, які допоможуть тварині швидше одужати та не ускладнювати стан її здоров’я.  Є велике різноманіття захворювань, в яких часто виписують таке харчування. Наприклад:

Сечокам’яна хвороба – при діагностиці можуть виявити ниркові камені, який здатні розчепитися, і допоможе в цьому дієтичний корм  URINARI виробника Purina чи Royal Canin.

Дієтичний корм виписують і після кастрації (YOUNG MALE S / O) чи стерилізації (YOUNG FEMALE S / O) фірми Royal Canin, бо тварини після таких операцій схильні до ожиріння, а таке харчування дозволить їм тримати форму.

Якщо ваш улюбленець має надмірну зайву вагу, то також може призвести до тяжких наслідків, тому їм виписують корм для схуднення SATIETY WEIGHT MANAGEMENT FELINE.

Дуже часто зустрічаються тварини, особливо серед деяких порід, із проблемами опорно-рухового апарату, для них є MOBILITY FELINE.

При нирковій недостатності рекомендують RENAL SELECT FELINE.

Отже, для повноцінного і здорового життя вашого чотирилапого друга слід підібрати йому правильне харчування. При патологіях різних систем та органів, правильно підібране дієтичне харчування з рекомендацій лікаря є невід‘ємною частиною лікувального процесу.

В мережі ветеринарних клінік «Ветсервіс» є широкий асортимент кормів для котів та собак. Також можливе індивідуальне замовлення. За більш детальною інформацією щодо нормального повсякденного та дієтичного харчування ваших домашніх улюбленців звертайтеся за телефонами, розміщеними на головній сторінці нашого сайту.

Отримайте персональну знижку на будь яку послугу