щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00

Сечокам‘яна хвороба котів. Все, про що потрібно знати власнику.

Сечокам‘яна хвороба котів. Все, про що потрібно знати власнику.

Сечокам‘яна хвороба займає близько 20% серед усіх захворювань сечовивідних шляхів у котів. Це захворювання пов‘язане з утворенням кристалів різноманітних солей в сечовивідних шляхах. Небезпека полягає в тому, що в основному сечокам‘яна хвороба має хронічний перебіг, тому характерні симптоми з‘являються не відразу. А в поєднанні з патологіями інших систем органів, вона може призвести до летального наслідку.

 

Чому з‘являється «каміння» в сечовивідних шляхах? Цьому сприяють декілька факторів:

  • Обмежений доступ до свіжої води
  • Погано збалансоване харчування щодо білку і мінеральних солей
  • Генетична схильність
  • Надмірна вага
  • Застуди та вірусні інфекції
  • Стрес

Сечовипускання в не належному для того місці – не привід сварити вашого котика. Це може бути симптомом ураження сечовивідних шляхів. Поява в сечі крові та втрата апетиту повинні наштовхнути вас на думку, що проблема все таки є. Постійне нявкання, яке іноді змінюється на напади слабкості, пов‘язанні з болями під час сечовипускання та загальною інтоксикацією організму одночасно.

ПРИПИНЕННЯ СЕЧОВИПУСКАННЯ – один з найнебезпечніших симптомів, так як свідчить про можливу закупорку сечовивідних шляхів.  В цій ситуації звернення до ветеринарного спеціаліста є терміновим та невідкладним.

Головний фактор швидкої і точної діагностики – комплексність. Огляд лікаря в поєднанні з аналізами сечі та крові, а також ультразвукове дослідження внутрішніх органів, дають змогу поставити діагноз, визначити причину та розробити адекватну схему лікування.

Ветеринарні лікарі проводять лікування, спрямоване на нормалізацію відтоку сечі, зняття інтоксикації, больових відчуттів та недопущення розвитку інфекції в органах сечовиділення. Поєднання медикаментозного лікування із дієтичним харчуванням – запорука покращення здоров‘я вашого улюбленця.

Як запобігти появі захворюванню??

  • Проконсультуйтесь з ветеринарним лікарем щодо харчування домашньої тваринки
  • Періодичний аналіз сечі
  • Недопущення стресу та переохолодження

 

Пам‘ятайте, що найкраще лікування –  це профілактика.

Отримайте персональну знижку на будь яку послугу