щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів собак та котів

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів собак та котів

Мережа ветеринарних клінік «Ветсервіс» надає послуги з ультразвукового дослідження (УЗД) внутрішніх органів домашніх тварин, для оцінки їх стану та структури, ранньої діагностики вагітності та виявлення можливих захворювань.

Що таке ультразвукове дослідження, та що воно робить?

Ультразвукове дослідження або сонографія – це діагностичний метод, який за допомогою високочастотних хвиль дозволяє візуалізувати внутрішні структури організму. УЗД широко використовується в медицині та ветеринарії оскільки не має побічних ефектів та дозволяє виявляти захворювання внутрішніх органів на ранніх стадіях.

Переваги:

  • Інформативність та достовірність дослідження;
  • Безпечність (не має іонізуючого опромінення, як при рентгенографії);
  • Можливість виявляти хвороби на ранніх стадіях;
  • Безболісність;
  • Цінова та матеріальна доступність;
  • Не має протипоказів.

Проведення ультразвукового дослідження – абсолютно безболісна процедура, але тварини можуть відчувати певний дискомфорт від тиску датчика. Для проведення УЗД-діагностики не використовується загальний наркоз, але, якщо тварина дуже збуджена, можна використовувати заспокійливі засоби.

Як підготуватись до УЗД?

Ультразвукове дослідження проводять на голодний шлунок, тому бажано, щоб тварина не їла протягом 6-12 годин (воду можна пити без обмежень). При екстрених станах та тваринам у важкому стані УЗД проводиться негайно, без попередньої підготовки.

Як проходить УЗД в клініках «Ветсервіс»?

Зателефонувавши на нашу гарячу лінію Ви отримаєте повну консультацію, стосовно підготовки до УЗД, вартості дослідження та особливостей проведення процедури для вашої тварини.

Пацієнту клініки обов’язково виголюється шерсть, у ділянці проведення УЗД, для того, щоб датчику нічого не заважало коректно проводити дослідження. На виголену ділянку наноситься спеціальний водорозчинний гель, який допомагає поліпшити якість проведення УЗД сигналу. Процедура триває від 10 до 30 хвилин, в залежності від ділянки дослідження. Після закінчення процедури Ви отримаєте детальний опис та висновок по стану внутрішніх органів тварини, а також, за необхідності, отримаєте розгорнутий план лікування.

Для запису на прийом звертайтесь за телефоном: 098 717 29 34

Отримайте персональну знижку на будь яку послугу