щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00 +38 (067) 743-86-40
щоденно з 9:00 до 18:00 / неділя до 16:00

Зняття зубного каменю. Чому ця процедура є важливою та коли варто її зробити?

Зняття зубного каменю. Чому ця процедура є важливою та коли варто її зробити?

Профілактика інфекційних і запальних процесів в ротовій порожнині – головне завдання, яке перед собою ставить ветеринарний стоматолог. Адже саме недопущення виникнення захворювань і втрати зубів є важливим фактором, який впливає на здоров‘я тваринки в цілому.

Санація ротової порожнини – це зняття зубного каменю за допомогою ультразвукового скалера. Безболісність, швидкість, ефективність та безпечність цієї процедури – зробила її однією з найпопулярніших у ветеринарній медицині. Ця маніпуляція не ушкоджує тверді тканини. Більш того, ультразвук знезаражує порожнину рота, зменшуючи ризики запалення ясен.

Більше про зубний камінь та процедуру його зняття розповідає наш стоматолог Марія Олександрівна:

«Все більше клієнтів звертаються до нас через проблеми з ротовою порожниною у їх домашніх улюбленців. Неприємний запах, кровоточивість ясен та випадіння зубів – симптоми запуску запальних процесів в ротовій порожнині. Найчастіше при огляді ми виявляємо зубний камінь, який утворюється на зубах тварини через декілька причин:

  • Відсутність профілактичних заходів
  • Неправильна годівля
  • Недостатнє слиновиділення в тварини (дрібні собаки, коти)
  • Інфекційні захворювання
  • Генетика

Через відсутність профілактичних заходів,таких як чистка зубів вдома, утворюється зубний наліт, який з часом переростає в зубний камінь. Зубний камінь є дуже твердим і самостійно його зняти вже не є можливим. Велика кількість зубного каменю призводить до руйнування тканин навколо зуба,що може призвести до запалення ясен, а з часом і до випадіння зуба. Цей весь процес супроводжується болем і великим дискомфортом для тварини.

Якщо ви помітили в вашої тварини жовтий наліт на зубах,почервоніння ясен,неприємний запах з ротової порожнини не зволікайте! Записуйтесь до ветеринарного лікаря стоматолога на консультацію і ми надамо Вам кваліфіковану допомогу!

Отримайте персональну знижку на будь яку послугу